Camping Mare Pineta

Camping Village Mare Pineta położony jest w miejscowości Sistiana – Duino Aurisina, z której rozciąga się przepiękny panoramiczny widok na zatokę Sistiana i Triest. Ośrodek oferuje wypoczynek zarówno na przestronnych placach kempingowych w sektorze kemping jak również w komfortowych mobile home wyposażonych w klimatyzacje i telewizje satelitarną w sektorze village. Żwirowo-piaszczysta plaża znajduje się zaledwie w odległość 3 minut od resortu i można na nią dojechać ciuchcią, która jest do dyspozycji gości.


Camping Village Mare Pineta i Zatoka Sistiana. 

Na terenie ośrodka obok restauracji i baru znajdują się baseny dla dorosłych i dzieci oraz serwis łóżek i parasoli. W restauracji na tarasie nad samym basenem można delektować się wykwintną kuchnią tego regionu, zjeść pizzę z pieca na drewno, a popijając schodzony aperitif w barze można podziwiać prastary szlak Rilke biegnący wzdłuż klifu oraz wspaniałą panoramę zatoki Triestu. Dla wszystkich wielbicieli sportów na terenie Campingu Village Mare Pineta znajdują się korty tenisowe, boisko do gry w piłkę, koszykówkę, siatkówkę, siłownia a dla najmłodszych wspaniały plac zabaw z licznymi atrakcjami. Nad dobrym samopoczuciem gości czuwa ekipa animatorów, która organizuje liczne zabawy i spektakle zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po terenie kempingu.


Warunki zakwaterowania.

Wszyscy uczestnicy obozu będą mieszkać w 4 osoby w 6 osobowych domkach kempingowych mobile home Blu Romantic. Powierzchnia użytkowa domku wynosi 24 m2. W skład domku wchodzą:

  • dwie sypialnie (jedna z trzema łóżkami i jedna z łóżkiem podwójnym)
  • jadalnia z kuchnią, wyposażona w lodówkę, kanapę, telewizor z tv sat i kompletem naczyń,
  • WC,
  • toaleta z prysznicem.
Plan kempingu Mare Pineta. Poniżej zdjęcia domków Blu Romantic.

Wyżywienie.

Uczestnicy będą stołowani w restauracji znajdującej się na terenie kempingu. Wyżywienie obejmować będzie:

  • śniadanie,
  • obiadokolację.

Przy zapisie do
31 stycznia 2019 r.
cena wynosi tylko
3780 zł za osobę

Regent Summer Camp in English 2019 – Italy (Triest)