Regent Summer Camp in English 2019

Regent Summer Camp in English – Italy 2019 jest programem językowym, który łączy proces przełamywania bariery w mówieniu po angielsku z doskonałą zabawą i wypoczynkiem. W tym roku zapraszamy na Camping Village Mare Pineta, który znajduje się nad  Zatoką Triesteńską w północnych Włoszech.

Na każdych 20 uczestników obozu przypada jeden lektor – Native Speaker z USA, a całą grupą opiekuje się wykwalifikowana kadra oraz kierownik wypoczynku – nauczyciele Szkół Anglojęzycznych Regent w Elblągu.

MIEJSCE WYPOCZYNKU:
Camping Village MARE PINETA
Sistiana k. Triestu (Włochy)

TERMIN:
22.06 – 6.07.2019 r.


Total immersion in English.

Regent Summer Camp 2019 – Total immersion in English

Uczestnicy wykorzystają każdą okazję do porozumiewania się w języku angielskim podczas zajęć, gier i zabaw, posiłków czy czasu wolnego. Codziennie młodzież będzie realizować program tematyczny dotyczący innego kraju anglojęzycznego: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii a podczas gier i zabaw poznają kulturę każdego z nich. Młodzież bierze udział w różnego typu zajęciach rekreacyjnych i artystycznych, wyjściach na baseny, kąpieliska, wycieczki piesze i wyjazdowe – zawsze w towarzystwie Native SpeakerówRegent Summer Camp in English w efektywny i sprawdzony sposób łączy letni wypoczynek dzieci i młodzieży z intensywną nauką języka angielskiego, bez którego znajomości nie sposób dziś sobie wyobrazić funkcjonowania w świecie. Oprócz codziennego „zanurzenia się” w języku angielskim, każdy z uczestników odbędzie 30 godzinny kurs w grupach prowadzony w formach szkolnych.


Sport i wypoczynek.

Dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu podejściu do programu dydaktycznego i rekreacyjno-sportowego, obóz językowy spełni oczekiwania zarówno wymagających rodziców jak i samych uczestników. Na terenie campingu Mare Pineta znajduje się pełnowymiarowy kort do tenisa ziemnego, boisko do koszykówki i piłki nożnej, basen do pływania, basen dla dzieci oraz jaccuzi. Młodzież będzie mogła korzystać także z bardzo dobrze wyposażonej siłowni, placu zabaw a całości dopełni piękna śródziemnomorska plaża z widokiem na port jachtowy Sistiany.

Infrastruktura sportowa kempingu Mare Pineta w Sistianie.


Poznajemy Włochy.


Region Friulia-Wenecja Julijska

Uczestnicy obozu będą obracać się w angielskim środowisku językowym. Czeka na nich skuteczny program nauczania języka angielskiego, fascynujące i ciekawe zajęcia, wyjątkowy poziom opieki oraz okazja poznania tej części Włoch. Camping Mare Pineta znajduje się w regionie Friuli-Wenecji Julijskiej. To autonomiczny region administracyjny w północnych Włoszech, gdzie Adriatyk łączy się z Alpami Wschodnimi. Planowane są wycieczki w bezpośrednią okolicę, jak i wycieczki autokarowe do Wenecji, Triestu, Padwy, Castello di MiramareGrotta Gigante.


Bezpieczeństwo i opieka.

Profesjonalna kadra, gwarancja opieki i bezpieczeństwa, wspaniałe widoki na Alpy i Adriatyk stworzą wyjątkowe w swoim rodzaju edukacyjne przeżycie i doświadczenie, będąc jednocześnie doskonałą formą letniego wypoczynku połączonego z nauką. Nad uczestnikami obozu będzie czuwać 4 wychowawców, kierownik wypoczynku oraz nauczyciele języka angielskiego. Wszyscy opiekunowie i lektorzy są pracownikami Szkół Anglojęzycznych Regent. Camping Mare Pineta jest ośrodkiem, na terenie którego, nasza szkoła organizowała już wyjazdy na tzw. „zieloną szkołę”.
Wypoczynek będzie zarejestrowany w bazie MEN.


Nasza oferta.

Regent Summer Camp in English 2019 – Italy to wypoczynek, zabawa i nauka dla młodzieży w wieku 10 – 16 lat. Nasza oferta przedstawia się następująco:

  • intensywny 14-dniowy program konwersacji z Native Speakerami,
  • 30 godzin zajęć grupowych (max. 13 osobowe), prowadzonych w formach szkolnych,
  • 12 noclegów w 4-osobowych domkach kepingowych z dwoma sypialniami, jadalnią, kuchnią i dwoma łazienkami,
  • wyżywienie składające się z 2 posiłków: śniadania i obiadokolacji,
  • pakiet bezpłatnych materiałów do nauki języka, wysyłany przed kursem, przygotowany specjalnie na potrzeby uczestników Regent Summer Camp 2019,
  • transport nowoczesnym autokarem na trasie Elbląg-Warszawa-Łódź-Katowice-Wiedeń-Maribor-(Sistiana)Triest,
  • zwiedzanie Wenecji, Triestu, Padwy, Castello di Miramare, Grotta Gigante,
  • korzystanie z atrakcji kempingu: gry sportowe, baseny, siłownia, wieczorne animacje i dyskoteki,
  • ubezpieczenie uczestników na czas udziału w kursie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • gry terenowe, zajęcia sportowe, niespodzianki.


Uczestnicy mieszkać będą w 4 osobowych domkach Blue Romantic z 2 sypialniami, jadalnią z kuchnią i 2 łazienkami o łącznej pow. 24 m2.

Regent Summer Camp in English 2019 – Italy