Ósmoklasiści na start! – Dzień Otwarty dla kandydatów do liceum

Tydzień za tygodniem biegną, koniec roku zbliża się dużymi krokami, a przed Tobą, Ósmoklasisto, wybór który zaważyć może na Twojej przyszłości – wybór szkoły średniej.

Jeśli marzysz o szkole, która nie tylko przygotuje Cię znakomicie do studiów, ale w której przez cztery lata we wspaniałej atmosferze i międzynarodowym środowisku będziesz zawierać przyjaźnie, rozwijać swoje zainteresowania i odkrywać talenty i którą ukończysz ze świetną znajomością języków obcych, to oferta Międzynarodowego Liceum Regent College jest ofertą dla Ciebie. O tym, że nie rzucamy słów na wiatr świadczy fakt, że w rankingach zajmujemy miejsce w ścisłej czołówce w mieście, regionie i województwie.

Dodatkowo od września 2021 naszą wyjątkową ofertę ubogacą dwa dodatkowe punkty:

• jako jedna z zaledwie 19 szkół w Polsce, które posiadają akredytację Uniwersytetu Cambridge, będziemy oferować możliwość realizowania programu międzynarodowego Cambridge International Education i zdawania matury międzynarodowej,
  • dla uczniów z innych części Polski i kraju udostępniamy Regent Campus – zakwaterowanie o podwyższonym standardzie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne, na którym szczegółowo omówimy naszą ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania. Spotkanie poprowadzą:

• mgr Marek Goerick – dyrektor szkoły,
  • dr Anna Martowicz – wicedyrektor ds. programu międzynarodowego,
  • mgr Mariusz Krajewski – wicedyrektor ds. pedagogicznych.

Terminy spotkań:

• 29 marca (poniedziałek) o 17:00 – spotkanie online
  • 9 kwietnia (piątek) o 17:00 – spotkanie online
  • 10 kwietnia (sobota) o 10:00 – spotkanie na terenie szkoły połączone ze zwiedzaniem szkoły.

Aby wziąć udział w wybranym spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego poniżej. Link do spotkania zostanie wysłany po otrzymaniu zgłoszenia i dodatkowo w dniu spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Uczniów i Rodziców.