Drzwi Otwarte dla klas 1-3 – rozpocznij z nami niezwykłą przygodę!

19 lutego o godzinie 17:00 otwieramy swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych nauką w klasie pierwszej, drugiej lub trzeciej szkoły podstawowej.

Atrakcje i atuty Szkoły Międzynarodowej Regent pomoże nam odkrywać pewna mała myszka i inne postacie z bestsellerowej historii  “Gruffallo”. Stąd i hasło przewodnie naszego Dnia Otwartego – “Meet the Gruffalo”.

Co czekać będzie tego dnia naszych małych gości i ich rodziców?

• "Where are you going to, little brown mouse?" - zwiedzamy szkolne sale i zakamarki
  • "His eyes are orange, his tongue is black..." - zajęcia z native speakerami w formie lekcji pokazowej
  • "All was good in the deep dark wood" - spotkanie i zajęcia z wychowawcami klas (zajęcia w języku polskim)
  • pytania i odpowiedzi - sesja informacyjna dla rodziców z wicedyrektor ds. edukacji wczesnoszkolnej i dwujęzycznej, Dr Anną Martowicz
  • "The mouse found a nut and the nut looked good" - poczęstunek w naszej Lovely Kitchen

Ze względu na obecną sytuację i ograniczoną ilość miejsc bardzo prosimy o wypełnienie krótkiego formularza, który znajduje się na dole strony. Pozwoli nam to zorganizować spotkanie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Jednocześnie informujemy, że dni otwarte dla kandydatów do pozostałych klas szkoły podstawowej oraz klasy pierwszej liceum będą organizowane w późniejszym terminie.

Dni otwarte szkoły dla klas I-III SP oraz spotkanie z małą myszką bohaterką historii o Gruffallo rozpocznie się za:

Countdown Expired!

Serdecznie Zapraszamy!!!