Oxfordzka biblioteka otwarta dla naszych najmłodszych!

Oxford library open for our youngest students

W ramach programu Cambridge Primary od dwóch lat uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej Regent College International Schools uczą się języka angielskiego w oparciu o metody i materiały wykorzystywane w szkołach brytyjskich. Poznają m.in. szczegółowe zasady angielskiej pisowni, co pozwala im na czytanie książeczek po angielsku znacznie szybciej niż w szkołach, które podążają tylko polskim programem w nauczaniu języka angielskiego. Ponieważ nasi najmłodsi radzą sobie z czytaniem po angielsku znakomicie, przygotowaliśmy dla nich niecodzienną niespodziankę – w piątek otrzymali imienne zaproszenia do wirtualnej biblioteki Oxford University! Mogą korzystać z jej zbiorów, wśród których znajdą książeczki na przeróżne tematy i na przeróżnych poziomach. Życzymy naszym uczniom wielu niezapomnianych przygód w świecie angielskiej literatury!For over two years our P1-P3 students have been learning English with methods and materials used in British schools. They learn, for instance, detailed spelling rules which allow them to start reading books in English very early in comparison to children taught exclusively in the Polish system. Since the progress of our students have been absolutely wonderful, we have prepared for them an unusual surprise – on Friday they received individual invitations to Oxford University e-library! With access to a variety of books on various topics written for various levels the gives them a great opportunity to develop their language skills in an enjoyable and efficient way. We wish all the students many unforgettable adventures in the world of English literature!


Najnowsze wiadomości z Regent College.


Wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego 2020 r. w Elblągu i okolicach.


We give your children a head start in life!!