Dzień wszystkich Dzieci

Children’s Day

Dzieciom Naszym Wszystkim – małym, większym i największym – życzymy, aby każdy dzień był tak pięknie słoneczny jak dzisiejszy, żeby każdego dnia, nawet tego najzwyklejszego, znalazło się wiele powodów do radości i by nie zabrakło Wam nigdy energii i ciekawych pomysłów.

Życzymy Wam też wielu wspaniałych przyjaciół, wielu przygód i okazji do odkrywania piękna tego świata – nie tylko w trakcie zwiedzania innych krajów, wypraw w różne zakątki Polski, ale także na pobliskiej łące.

Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Dziecka!


To all our dear children – the little ones, the bigger ones and the biggest ones  – we wish that every day was as sunny as today, that every day you could find many simple reasons to be happy and that you never run out of energy and interesting ideas.

We also wish you many wonderful friendships, adventures, and opportunities to discover the beauty of the surrounding world – not only during visits to other countries or around Poland, but even on the nearby meadow.

All the best on Children’s Day!


Najnowsze wiadomości z Regent College.


Wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego 2020 r. w Elblągu i okolicach.


We give your children a head start in life!!