Dni Otwarte online dla kandydatów do klasy 1 Liceum – 24.04. godz. 18:00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki w naszym Międzynarodowym Liceum Ogólnokształcącym na spotkanie online z mgr Mariuszem Krajewskim (dyrektorem pedagogicznym) i mgr Anną Panfil (wychowawczynią klasy 1 LO od września 2020).

Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 1800. Dołączyć będzie można do niego, klikając w link, który na 30 minut przed spotkaniem opublikujemy na naszej stronie i na profilu szkoły na Facebooku. W trakcie spotkania będzie można szczegółowo poznać ofertę szkoły, porozmawiać z wychowawcą i zadawać pytania. Zapraszamy serdecznie! 

[tmfshortcode id=”14317″]

Spotkanie odbędzie się w piątek, 24 kwietnia 2020 r. o godz. 1800. Aby dołączyć do spotkania należy kliknąć w link poniżej, który będzie dostępny w tym dniu od godz. 1730.

Link do spotkania:  meet.google.com/ysn-jcpo-hyy  

i na profilu szkoły na Facebooku. W trakcie spotkania będzie można szczegółowo poznać ofertę szkoły, porozmawiać z nauczycielami, dyrekcją i zadawać pytania.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy posiadać komputer stacjonarny lub laptop podłączony do internetu z mikrofonem, głośnikami i najlepiej kamerą. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numer 55 234 07 23.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać link do spotkania na skrzynkę email prosimy o przesłanie nam swojego adresu.Najnowsze wiadomości z Regent College.

  • ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY
    Jeśli zastanawiasz się jeszcze, gdzie znaleźć szkołę, która zapewni Twojemu dziecku doskonałe warunki do rozwoju intelektualnego i emocjonalnego, gdzie liczyć może na indywidualne podejście w przyjaznej atmosferze i niewielkich klasach, gdzie, obok pełnego programu polskiego, język angielski nauczany jest w ramach rozbudowanego programu akredytowanego przez Uniwersytet Cambridge, a zajęcia językowe z native speakerami odbywają się każdego tygodnia, w każdej klasie, to wybór jest tylko jeden…
  • Welcome back!
    Kochani, w poniedziałek wracamy do szkoły! Czekamy na Was z niecierpliwością po tak długiej przerwie! Czekają też na Was Wasi Czytaj więcej ..
  • ☀ Regent Summer Camp 2021 🏖
    🏖 Krynica Morska/Piaski 📆 7-15 oraz 15-23 sierpnia 2021 r. Regent Summer Camp in English 2021 to 9-dniowy obóz językowo-wypoczynkowy Czytaj więcej ..

Wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego 2020 r. w Elblągu i okolicach.


We give your children a head start in life!!