Spotkanie online dla kandydatów do klasy 4 SP – 20.04. godz. 18:00.

W związku z tym, że planowane na 28 marca Dni Otwarte naszej szkoły musiały zostać odwołane, zapraszamy wszystkich zainteresowanych zapisaniem dziecka do klasy 4 na spotkanie online z dr Anną Martowicz (dyrektor ds. edukacji wczesnoszkolnej i dwujęzycznej), wicedyrektorem szkoły ds. pedagogicznych mgr Mariuszem Krajewskim oraz nauczycielami przedmiotów.

dr Anna Martowicz
Wicedyrektor ds. nauczania wczesnoszkolnego i dwujęzycznego
Nauczyciel języka angielskiego i polskiego (jako obcego i ojczystego), koordynator programu Cambridge International Education, Po zdobyciu tytułu magistra filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim, studiowałam na Uniwersytecie w Edynburgu, gdzie obroniłam tytuł doktora językoznawstwa. Pracowałam zarówno jako wykładowca na Uniwersytecie Edynburskim, jak i nauczyciel w prywatnej szkole Merchiston Castle School. W ciągu 13 lat pobytu w Szkocji działałam też bardzo aktywnie na rzecz promocji dwujęzyczności w środowiskach emigracyjnych w Europie i poza nią. W 2018 roku wraz z rodziną wróciłam do Polski i dołączyłam do zespołu Regent College International Schools w Elblągu. Naukowo interesuję się językami świata i zagadnieniami dwujęzyczności oraz akwizycji języka. Pozanaukowo zaś literaturą, historią i sztuką. Czas wolny najbardziej lubię spędzać z mężem i córeczką – rozmawiając, podróżując, jeżdżąc na rowerze, piekąc ciasta. A moja idealna chwila dla siebie to filiżanka dobrej kawy przy dobrej muzyce i lekturze (na czele z Dostojewskim i – ze szkockiego sentymentu – Walterem Scottem). Moje motto: „Co czyni się z miłością, czyni się dobrze” Vincent Van Gogh.  
anna.martowicz@regent.edu.pl
dr Anna Martowicz
Wicedyrektor ds. nauczania wczesnoszkolnego i dwujęzycznego
anna.martowicz@regent.edu.pl
mgr Mariusz Krajewski
Wicedyrektor

Z wykształcenia historyk (tytuł magisterski zdobyty na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego w 1990 roku).

Nauczyciel historii z wieloletnim doświadczeniem i jeszcze wielką pasją do nauczania. W 2002 r. w drodze awansu zawodowego uzyskał stopień nauczyciela dyplomowanego. Od 2014 jako Wicedyrektor sprawuje opiekę nad procesem kształcenia w Szkołach Anglojęzycznych Regent.

Mariusz Krajewski, MA, is the Deputy Director at Regent International Schools in Elblag. He qualified as a history teacher from the School of History at Gdańsk Univeristy in 1990 and has been teaching history, with a great passion and enthusiasm, since then. In 2002 he obtained the title of certified teacher and since 2014 he has been supervising and supporting the school teaching staff as the Deputy Director.

mariusz.krajewski@regent.edu.pl
mgr Mariusz Krajewski
Wicedyrektor
mariusz.krajewski@regent.edu.pl

Spotkanie odbędzie się w piątek, 20 kwietnia 2020 r. o godz. 1800. Aby dołączyć do spotkania należy kliknąć w link poniżej, który będzie dostępny w tym dniu od godz. 1730.

Link do spotkania: meet.google.com/zww-iezz-ywp  

i na profilu szkoły na Facebooku. W trakcie spotkania będzie można szczegółowo poznać ofertę szkoły, porozmawiać z nauczycielami, dyrekcją i zadawać pytania.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy posiadać komputer stacjonarny lub laptop podłączony do internetu z mikrofonem, głośnikami i najlepiej kamerą. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numer 55 234 07 23.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać link do spotkania na skrzynkę email prosimy o przesłanie nam swojego adresu.Najnowsze wiadomości z Regent College.


Wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego 2020 r. w Elblągu i okolicach.


We give your children a head start in life!!