Przyszłość zaczyna się dziś!

The future begins today!

Kierowani tym hasłem starsi uczniowie Regent College International Schools wybrali się 20 listopada do Gdańska na organizowane przez British Council targi uczelni brytyjskich – Study UK Fair. Przedstawiciele kilkudziesięciu angielskich i walijskich uczelni prezentowali swoją ofertę edukacyjną i odpowiadali na pytania, które nasi uczniowie chętni zadawali. Wysłuchaliśmy również wykładu na temat możliwości ubiegania się o stypendia i poznaliśmy wymagania dotyczące przyszłych studentów z Polski. Teraz pozostaje tylko zakasać rękawy do nauki – świat stoi otworem przed tymi, którzy angielskiego się nie boją i wiedzą, czego chcą.

Wszystkich tych, którzy zainteresowani byliby zapoznaniem się ze szczegółami ofert uczelni, które prezentowały się w Gdańsku, zapraszamy do naszej szkolnej biblioteki, gdzie udostępniamy cały zestaw katalogów i materiałów informacyjnych. A żeby Neptunowi w jego mieście się przypodobać, odwiedziliśmy przy okazji także wystawy poświęcone historii Morza Bałtyckiego i okrętom w Spichlerzach na Ołowiance, będących częścią Muzeum Morskiego w Gdańsku.Taking the phrase quite literally, a group of senior students of Regent International Schools went to Gdańsk on the 20th November to visit the Study UK Fair organized by the British Council. At the fair representatives of a couple of dozens of universities from England and Wales were presenting their educational offer and were available for discussions and answering any questions – an opportunity that our students happily welcomed.

We also listen to an interesting lecture on applying for scholarships and bursaries and gathered plenty of information materials. Now the only thing left is to get to work, focus and the world remains open to those who are confident in their English and know what they want. Everyone who is interested in learning more about the educational offer of the universities presenting in Gdańsk, is welcomed to visit our school library where you can browse through t the catalogues and information materials that we brought with us from the fair. And in an attempt to gain the sympathy of Neptune in his city, we also visited exhibition devoted to the history of the Baltic Sea and shipbuilding at the Marine Museum.

  • The future begins today!

Uczelnie które były obecne na prezentacji w Gdańsku:

University of Central Lancashire 

King’s College London 

Liverpool Hope University 

Swansea University 

University College London 

University of Essex 

University of Kent 

De Montfort University 

University of Portsmouth 

University of Bradford 

Coventry University 

Middlesex University

University of Bristol 

University of Worcester 

University of Nottingham 

Imperial College London

University of South Wales 

Anglia Ruskin University 

Falmouth University 

The University of Sheffield 

The University of Manchester 

University of Warwick 

Newcastle University 

Cardiff University 

University of Westminster 

The University of Law 

Bangor University 

University of the West of England 

Lancaster University 


Najnowsze wiadomości z Regent College.


Wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego 2020 r. w Elblągu i okolicach.


We give your children a head start in life!!