Cambridge English: Certyfikaty biznesowe

Zrealizuj swoje ambicje w międzynarodowym biznesie.

Certyfikaty Cambridge English: Business Certificates, znane też jako Business English Certificates (BEC), to zestaw trzech kwalifikacji z języka angielskiego w zakresie biznesu międzynarodowego. Obejmuje on:

Cambridge English: Business Preliminary (BEC Preliminary) – poziomie B1 CEFR;
Cambridge English: Business Vantage (BEC Vantage) – poziom B2 CEFR;
Cambridge English: Business Higher (BEC Higher) – poziom C1 CEFR

Umożliwiają one realizację ambicji by:

  • pracować za granicą;
  • współpracować z międzynarodowymi organizacjami w kraju;
  • studiować wykładane w języku angielskim przedmioty związane z biznesem.

Stanowią potwierdzenie, że potrafisz pewnie posługiwać się językiem angielskim w środowiskach biznesowych.

Zdobądź uznawany na świecie certyfikat

Wiele firm międzynarodowych na świecie uznaje certyfikaty Cambridge English: Business Certificates za potwierdzenie znajomości języka angielskiego biznesowego, w tym: Coca-Cola, Kodak, Shell, GE Healtcare, IBM, Microsoft, Philips.

Pracodawcy cenią egzaminy Cambridge English: Business Certificates i na nich polegają, ponieważ stanowią one gruntowny sprawdzian znajomości języka angielskiego w kontekście biznesowym. Przygotowując się do egzaminu nabywasz umiejętności wykorzystania języka angielskiego w codziennych zadaniach o charakterze biznesowym, co czyni Cię cennym pracownikiem w oczach pracodawców.

Certyfikaty Cambridge English: Business Certificates są wydawane na trzech poziomach zaawansowania. Oferują przejrzystą drogę rozwoju, co oznacza, że w miarę nabywania umiejętności w zakresie języka angielskiego biznesowego można wskazać pracodawcom dokładny poziom posiadanych kompetencji językowych.

Egzaminy Cambridge English: Business Certificates charakteryzują się elastycznością. Daty egzaminów dostępne są na przestrzeni całego roku; można też wybrać wersję egzaminu w formie papierowej lub z wykorzystaniem komputera. Dostępny jest też szeroki zakres materiałów pomocniczych, których celem jest pomóc Ci jak najlepiej zdać egzamin.

logo-adobe-pdfPobierz ulotkę Cambridge English: Business Certificates (w języku angielskim)