Cambridge English: Advanced (CAE)

Zapotrzebowanie na znajomość języka angielskiego na wysokim poziomie zaawansowania wzrasta na całym świecie. Zdanie egzaminu Cambridge English: Advanced (CAE) potwierdza, że jesteś człowiekiem sukcesu.

Dlaczego egzamin Cambridge English: Advanced (CAE) stanowi potwierdzenie doskonałej znajomości języka:

 • Jest uznawany na świecie za dowód osiągnięcia wysokich wyników.
  Ponad 6000 instytucji edukacyjnych, firm i instytucji państwowych na całym świecie uznaje Cambridge English: Advanced (CAE) za potwierdzenie wysoce zaawansowanego poziomu znajomości języka.
  Dowiedz się więcej
 • Jest certyfikatem nieograniczonych możliwości.
  Pomaga rozwinąć kompetencje językowe potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Można go wykorzystać przy składaniu podania o przyjęcie na uniwersytet oraz o wizę studencką w Wielkiej Brytanii i Australii.
 • Zapewnia wysoki poziom kompetencji językowych w zakresie języka angielskiego, umożliwiających odniesienie sukcesu w pracy i nauce.
  Przygotowanie do egzaminu Cambridge English: Advanced (CAE)pomaga rozwinąć umiejętności pozwalające czerpać maksymalne korzyści z nauki, pracy oraz życia w krajach anglojęzycznych.

Korzyści dla uczniów, uniwersytetów i szkół:

 • Poziom języka angielskiego odpowiadający wysokim wymogom środowisk studiów i pracy.
  Egzamin Cambridge English: Advanced (CAE) potwierdza, że student posiada kompetencje językowe niezbędne do prowadzenia skomplikowanych badań, efektywnego komunikowania się na poziomie zawodowym, jak również umiejętność wyróżnienia się.
 • Globalna dostępność.
  Aktualnie dostępnych jest 37 dat egzaminów w około 2800 centrów egzaminacyjnych w 130 krajach na świecie.
 • Wysoka jakość oceny umiejętności językowych
  Egzaminy oferowane przez wydział Uniwersytetu Cambridge.
 • Wszechstronne wsparcie dla uczniów i nauczycieli.
  Uczniowie posiadają dostęp do bezpłatnych testów, a nauczyciele mogą otrzymać bezpłatne plany lekcji, zestawy zadań, gry i ćwiczenia w klasie.
 • Praktyczna znajomość języka angielskiego.
  Egzamin Cambridge English: Advanced (CAE) potwierdza poziom znajomości języka angielskiego wymagany przez instytucje edukacyjne i pracodawców, niezbędny do osiągnięcia wysokich wyników w nauce i pracy.

Studia za granicą z Cambridge English: Advanced (CAE)

Chcesz studiować w anglojęzycznym kraju? Egzamin Cambridge English: Advanced (CAE) to idealny egzamin z języka angielskiego potwierdzający, że posiadasz odpowiednią znajomość języka, aby studiować na uczelni wyższej lub uniwersytecie.

Dlaczego powinieneś wybrać certyfikat Cambridge English: Advanced (CAE), jeśli zamierzasz studiować za granicą:

 • Egzamin CAE to optymalny wybór dla studentów studiów wyższych: pomaga rozwinąć umiejętności językowe niezbędne do odniesienia sukcesu.
 • Uznawalność na świecie: egzamin Cambridge English: Advanced (CAE) uznawany jest przez ponad 3000 instytucji edukacyjnych, rządów i pracodawców na całym świece.
 • Potwierdzenie doskonałej znajomości języka: uczniowie, którzy zdali egzamin mogą udowodnić, że przygotowani są do nauki za granicą oraz spełniają warunki podań o wizę do Wielkiej Brytanii i Australii.
 • Globalna dostępność: podejdź do egzaminu kiedy i gdzie chcesz. Dostępne są przynajmniej 33 daty egzaminów rocznie w 1300 centrach egzaminacyjnych w 113 krajach na świecie.
 • Większe możliwości zatrudnienia: Cambridge English: Advanced (CAE) to egzamin, który otwiera drzwi na uczelnię wyższą, a następnie do świata pracy. Osoby starające się o pracę, które wykazują się solidną znajomością angielskiego, często dostają lepszą pracę i wyższe zarobki niż podobni kandydaci bez znajomości angielskiego.

logo-adobe-pdfPobierz informacje dla kadydatów (w języku angielskim)

Reklamy