Regent Summer Camp in English 2019 – test

Regent Summer Camp in English 2019 to program językowy, który łączy proces przełamywania bariery w mówieniu po angielsku z doskonałą zabawą. Na każdych 13 młodych uczestników przypada jeden Native Speaker, a całą grupą opiekują się wykwalifikowana kadra oraz kierownik wypoczynku – nauczyciele Szkół Anglojęzycznych Regent w Elblągu.

Miejsce obozu: Sistiana k. Triestu (Włochy) – Camping Marepineta

Uczestnicy wykorzystują każdą okazję do porozumiewania się w języku angielskim: podczas zajęć, gier i zabaw, posiłków czy czasu wolnego. Codziennie uczestnicy odbywają program tematyczny dotyczący innego kraju anglojęzycznego: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii a podczas gier i zabaw poznają kulturę każdego z nich.

Młodzież bierze udział w różnego typu zajęciach rekreacyjnych i artystycznych, wyjściach na baseny, kąpieliska, wycieczki piesze i wyjazdowe – zawsze w towarzystwie Native Speakerów.

Regent Summer Camp in English w efektywny i sprawdzony sposób łączy letni wypoczynek dzieci i młodzieży z intensywną nauką języka angielskiego, bez którego znajomości nie sposób dziś sobie wyobrazić funkcjonowania w świecie.

Sport i wypoczynek – dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu podejściu do programu dydaktycznego i rekreacyjno-sportowego, obóz językowy spełni oczekiwania zarówno wymagających rodziców jak i samych uczestników.

Uczestnicy obozu będą obracać się w angielskim środowisku językowym. Czeka na nich skuteczny program nauczania języka angielskiego, fascynujące i ciekawe zajęcia oraz wyjątkowy poziom opieki. Planowane są wyjścia w bezpośrednią okolicę ośrodka, jak i wycieczki do Wenecji, Triestu, Padwy, Castello di Miramare, Grotta Gigante.

Bezpieczeństwo i opieka – profesjonalna kadra, gwarancja opieki i bezpieczeństwa, wspaniałe widoki na przełom Dunaju stworzy wyjątkowe w swoim rodzaju edukacyjne przeżycie i doświadczenie, będąc jednocześnie doskonałą formą letniego wypoczynku połączonego z nauką. Wypoczynek będzie zarejestrowany w bazie MEN.

Nasza oferta obejmuje:

  • intensywny 14-dniowy program konwersacji z Native Speakerami,
  • 30 godzin zajęć grupowych (max. 13 osobowe), prowadzonych w formach szkolnych,
  • 12 noclegów w 4-osobowych domkach kepingowych z dwoma sypialniami, jadalnią, kuchnią i 2 dwoma łazienkami.
  • wyżywienie składające się z 2 posiłków: śniadanie i obiadokolacja.
  • pakiet bezpłatnych materiałów do nauki języka, wysyłany przed kursem, przygotowany specjalnie na potrzeby uczestników Regent Summer Camp 2019,
  • transport nowoczesnym autokarem na trasie Elbląg-Warszawa-Łódź-Katowice-Triest),
  • zwiedzanie Wenecji, Triestu. Padwy, Castello di Miramare, Grotta Gigante.
  • korzystanie z atrakcji kempingu,
  • ubezpieczenie uczestników na czas udziału w kursie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • gry terenowe, zajęcia sportowe, niespodzianki.

Kierownik, wychowawcy oraz lektorzy organizujący program obozu są pracownikami Szkół Anglojęzycznych Regent.

Oferta skierowana jest do młodzieży w wieku 11 – 16 lat.

Ilość miejsc: 50.

Regent Summer Camp 2019 - Camping Mare Pineta - Triest (Włochy)