Nasza Szlachetna Paczka

W ten weekend rozpoczął się kolejny finał akcji Szlachetna Paczka.

Tak jak w poprzednich latach społeczność naszej szkoły zbierała pieniądze i produkty dla wybranej rodziny. Koordynatorem akcji w tym roku był ksiądz Marcin, który bardzo sprawnie doprowadził ją do dzisiejszego finału.

Ładujemy wszystkie prezenty do busa Pana Szymona.

W tym roku przygotowaliśmy paczki dla samotnej mamy i jej synka Oliwiera z Elbląga. Rodzina bardzo potrzebowała nowej pralki i to był nasz główny cel zbiórki. Udało kupić się nową pralkę Bosch, buty, kurtki, zabawki i żywność dla wspaniałej mamy i Oliwiera.

Uczniowie szkoły, ksiądz Marcin, Oliwier i jego Mama.

W sobotni poranek zabraliśmy wszystkie prezenty i zawieźliśmy wszystko do „naszej” rodziny. Prezenty zostały odpakowane a pralka podłączona i sprawdzona czy działa. Tu wielkie podziękowania dla Pana Szymona i Grzegorza.

Zbiórka przerosła nasze oczekiwania. Zebraliśmy 1667 zł w gotówce i bardzo cenne prezenty, których nie sposób wycenić.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wsparcie tej wspaniałej akcji, dzięki której wspomogliśmy Oliwiera i jego dzielną Mamę. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z finału dzisiejszej Szlachetnej paczki

Szlachetna Paczka 2018