Uroczysty apel na 100-lecie

Wtorek był uroczystym dniem w naszej szkole. Spotkaniem w auli szkolnej zamknęliśmy obchody odzyskania niepodległości.

Konferansjerzy, Kaja Wodzak i Nikodem Wierzbicki poprowadzili uczestników apelu przez historię Polski, aż po czasy współczesne.

Zespół muzyczno – wokalny akompaniował  i przybliżył nam pieśni z tamtych listopadowych dni w nowej aranżacji. Naszym młodym muzykom gratulujemy! Byli to: klawisze – Gabrysia (klasa 8 B), wiolonczela – Jagoda (klasa 8 A), skrzypce – Julia (klasa 3 B gimn.), gitara elektryczna – Jakub (klasa 3 B gimn.), gitara klasyczna – Klaudia (klasa 3 A gimn.), perkusja elektryczna – Kamila (klasa 2 LO), wokal – Kaja (klasa 2 LO). Występowały także maluchy z klasy 1 i 2 szkoły podstawowej. Program, który przedstawiły był bardzo dynamiczny, był taniec, piosenki i deklamacje. Gratulujemy wychowawcom tych klas za przygotowanie! Tradycyjnie wybraliśmy „Krawaciarza roku” w kategorii najlepszego, najciekawszego i wystrzałowego krawatu roku. Zostali nimi, w podstawówce – Igor Berent z klasy 8 B, w gimnazjum – Natasza Wernerowicz z klasy 3 A, w liceum – Kaja Wodzak z klasy 2 LO. W tej kategorii przyznano także dwa wyróżnienia, otrzymały je: Pola Wójcicka z klasy 4 i Julia Mytych z klasy 3 B gimnazjum.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie!!!

Uroczysty apel na 100-lecie