Konkurs recytatorski wierszy o jesieni

W dniu 26.10.2018 odbył się konkurs recytatorski wierszy o jesieni pt. ,,Co pani jesień w koszu niesie”.

W konkursie wzięło udział siedmioro dzieci z klasy pierwszej oraz pięcioro z klasy drugiej. Dzieci przygotowały piękne jesienne stroje oraz różne rekwizyty związane z treścią wierszy. Podczas konkursu jury oceniało płynność recytowania, rekwizyty oraz interpretację wiersza. Przyznano w konkursie nagrody następującym  osobom:

  1. miejsce – Michalina  Ziajka – klasa 1
  2. miejsce – Marysia Miłosz – klasa 2
  3. miejsce – Nina Pawul – klasa 1 i Magda Miłosz – klasa 2

Przyznano też wyróżnienia dla Teodora Enache z klasy 2 i Janka Stępniakowskiego  z klasy 1. Pozostałe dzieci otrzymały dyplomy za udział w tym konkursie. Nasze młode talenty popisały się nie tylko dobrą pamięcią, ale przede wszystkim świetną interpretacją, na poziomie zawodowym!

Gratulujemy naszym aktorom!

Konkurs recytatorski wierszy o jesieni

Reklamy