Otrzęsiny i nocka w Regencie

Rokrocznie organizujemy nocne spanie w naszej szkole.

W tym roku szkolnym, w nocy z 19 na 20 października, gościliśmy klasy nowo przyjęte. Klasę 4 z wychowawcą, Panią Martą Kitlińską i klasę 7 z wychowawcą, Panią Anną Panfil. Gospodarzem była klasa 8. Pierwszym punktem programu było ognisko w Bażantarni. Wyszliśmy ze szkoły już o godz. 18.20. Ognisko już się paliło, a to za sprawą naszych kolegów z klasy 8: Kuby, Patryka i Mateusza. Kiełbaski w takiej atmosferze i o tej porze smakowały wyjątkowo! Była to jedna z ostatnich, takich ciepłych nocy w tym roku. Po powrocie do szkoły rozpoczęły się gry i zabawy związane z otrzęsinami. Klasa 8 przygotowała tor przeszkód o różnym stopniu trudności. „Maluchy” piły sok z cytryny, próbowały ugryźć jabłko w misce pełnej wody i była przysięga!

Śmiechom i żartom nie było końca!

Otrzęsiny i nocka w Regencie

Reklamy