Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 r. w samo południe rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość zorganizowaliśmy w dużej sali CSE Światowid.

Apel prowadzony przez uczniów Szkół Anglojęzycznych Regent Kaję i Nikodema rozpoczął się odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego. Następnie wystąpił dyrektor szkół mgr Marek Goerick. W swoim przemówieniu powitał uczniów i rodziców oraz przedstawił kierunki działania szkoły w nowym roku szkolnym.

W kolejnym punkcie uroczystości nowi uczniowie przywitali szkołę dzwoniąc w kapitański dzwonek. Byli to uczniowie 1, 4, 6 i 7 klasy szkoły podstawowej oraz 1 klasy Liceum Ogólnokształcącego. Z uwagi na fakt, iż jesteśmy szkoła międzynarodową uroczystość prowadzona była dwujęzycznie, po polsku i angielsku.

Po uroczystości w CSE Światowid uczniowie spotkali się w swoich klasach w wychowawcami oraz koleżankami i kolegami.

Na nachodzący rok szkolny życzymy wszystkim uczniom wytrwałości w nauce, wyśmienitych ocen i dobrego humoru.

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Reklamy