Kurs UWC w Niemczech – organizowany przez BASF

Budowanie zrównoważonej przyszłości” – krótki kurs UWC w Niemczech.

Krótkie kursy umożliwiają dostęp do szkół UWC poza dwuletnimi kolegiami i szkołami. Proponowany krótki kurs poświęcony będzie zagadnieniom związanym z trwałością gospodarczą, środowiskową, społeczną i polityczną. W kursie uczestniczyć będzie grupa 60 uczestników z ponad 12 krajów. Tematy te będą omawiane za pośrednictwem różnych warsztatów, podczas których będzie można rozważać problemy z różnych perspektyw.

Uczestnicy będą mieli możliwość zaangażowania się w dyskusje na temat zrównoważonego rozwoju w sposób krytyczny oraz będą mieli możliwość wyobrażenia sobie świata w kategoriach zrównoważonej przyszłości.

Kurs odbędzie się w dniach od 20 lipca do 6 sierpnia w Villa Wewersbusch w Velbert, Niemcy.

Przeznaczony jest dla uczestników w wieku od 16 do 18 lat. Opłata za uczestnictwo za zakwaterowanie, wyżywienie i program w trakcie trwania kursu wynosi 400 €. Podróż do i z Niemiec nie jest wliczona w cenę (chociaż jest możliwy odbiór z lotniska w Düsseldorfie). Wnioski należy składać do 4 lipca 2018 r. za pośrednictwem formularza:

Formularz aplikacyjny na kurs UWC w Niemczech

Więcej informacji o tym kursie i poprzednich kursach możecie znaleźć na  stronie internetowej: https://buildingasustainablefuture.wordpress.com/
lub na stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/uwcbasf/

W przypadku pytań bardzo proszę o kontakt telefoniczny w godzinach pracy szkoły od 8.00 do 16.oo z dyrektorem szkoły Markiem Goerick.

Aplikujcie!! Znacie język angielski, jesteście przygotowani na takie wyzwania!!