Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018 r. o godz. 12.00 w dużej sali Centrum Spotkań Europejskich Światowid odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego Szkół Anglojęzycznych Regent w Elblągu.

W uroczystości wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego Regent, lecz było to święto przede wszystkim Absolwentów Gimnazjum, którzy w tym roku opuszczają mury szkoły. Galę rozpoczęliśmy hymnem państwowym oraz przemówieniem Dyrektora Szkoły – Marka Goerick. Następnie uczniowie odbierali świadectwa szkolne, dyplomy oraz nagrody z rąk wychowawców i dyrekcji szkoły.

W części artystycznej uczniowie klas drugich gimnazjum i siódmych szkoły podstawowej z uśmiechem pożegnali absolwentów przypominając na zdjęciach i filmach wydarzenia z ich trzyletniego pobytu w szkole.

Po uroczystości spotkaliśmy się w kuluarach kina na poczęstunku przygotowanym przez rodziców klas III Gimnazjum.

Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Spotykamy się ponownie 3 września.

Do zobaczenia.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dziękujemy Panu Grzegorzowi za wspaniałe zdjęcia!

Reklamy