Regent Summer Camp in English 2018

Regent Summer Camp in English to program językowy, który łączy proces przełamywania bariery w mówieniu po angielsku z doskonałą zabawą. Na każdych 13 młodych uczestników przypada jeden Native Speaker, a całą grupą opiekują się wykwalifikowana kadra oraz kierownik wypoczynku – nauczyciele Szkół Anglojęzycznych Regent w Elblągu.

Uczestnicy wykorzystują każdą okazję do porozumiewania się w języku angielskim: podczas zajęć, gier i zabaw, posiłków czy czasu wolnego. Codziennie uczestnicy odbywają program tematyczny dotyczący innego kraju anglojęzycznego: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii a podczas gier i zabaw poznają kulturę każdego z nich.

Młodzież bierze udział w różnego typu zajęciach rekreacyjnych i artystycznych, wyjściach na baseny, kąpieliska, wycieczki piesze i wyjazdowe – zawsze w towarzystwie Native Speakerów.

Regent Summer Camp in English w efektywny i sprawdzony sposób łączy letni wypoczynek dzieci i młodzieży z intensywną nauką języka angielskiego, bez którego znajomości nie sposób dziś sobie wyobrazić funkcjonowania w świecie.

Sport i wypoczynek – dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu podejściu do programu dydaktycznego i rekreacyjno-sportowego, obóz językowy spełni oczekiwania zarówno wymagających rodziców jak i samych uczestników.

Uczestnicy obozu będą obracać się w angielskim środowisku językowym. Czeka na nich skuteczny program nauczania języka angielskiego, fascynujące i ciekawe zajęcia oraz wyjątkowy poziom opieki. Planowane są wyjścia w bezpośrednią okolicę ośrodka, jak i wycieczki do Wyszehradu, Budapesztu, Sentendre, Estergomu czy Komarna. Możliwe jest również  korzystanie z termalnych basenów w centrum wodnej rozrywki Vadas w Sturovie.

Bezpieczeństwo i opieka – profesjonalna kadra, gwarancja opieki i bezpieczeństwa, wspaniałe widoki na przełom Dunaju stworzy wyjątkowe w swoim rodzaju edukacyjne przeżycie i doświadczenie, będąc jednocześnie doskonałą formą letniego wypoczynku połączonego z nauką.

Nasza oferta obejmuje:

  • intensywny 14-dniowy program konwersacji z Native Speakerami,
  • 30 godzin zajęć grupowych (max. 13 osobowe), prowadzonych w formach szkolnych,
  • 12 noclegów w Hotelu Panorama w pokojach 2 lub 3 osobowych z łazienką,
  • całodzienne wyżywienie składające się z 3 posiłków,
  • pakiet bezpłatnych materiałów do nauki języka, wysyłany przed kursem, przygotowany specjalnie na potrzeby uczestników Regent Summer Camp 2018,
  • transport nowoczesnym autokarem na trasie Gdańsk-Elbląg-Warszawa-Łódź-Katowice-Kovacovo k. Sturowa),
  • zwiedzanie Budapesztu, Wyszehradu, Sentendre, Estergomu, Komarna,
  • korzystanie z atrakcji centrum rozrywki wodnej Vadas w Sturovie,
  • ubezpieczenie uczestników na czas udziału w kursie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • gry terenowe, zajęcia sportowe, niespodzianki.

Kierownik, wychowawcy oraz lektorzy organizujący program obozu są pracownikami Szkół Anglojęzycznych Regent.

Oferta skierowana jest do młodzieży w wieku 11 – 16 lat.

Ilość miejsc: 50.

Regent Summer Camp 2018

Reklamy