Jarmark dla schroniska

W dniach 26 – 28 marca odbył się w naszej szkole jarmark ciast, podczas którego zbieraliśmy datki na elbląskie schronisko dla bezdomnych zwierząt.

Inicjatorkami akcji są Agata Bartnicka i Sara Chrzanowska, dziewczyny z klasy 1 LO. Młodzież robiła domowe wypieki, które były sprzedawane do późnych godzin popołudniowych. Uczniowie i słuchacze przynosili różne rzeczy, tak potrzebne w każdym schronisku dla zwierząt: suchą karmę, koce, obroże czy zabawki.

Podczas trzydniowej zbiórki Sara i Agata uzbierały 581,83 zł w gotówce oraz inne potrzebne rzeczy na łączną kwotę 750 zł.

W imieniu organizatorek dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w tej pięknej akcji.

Jarmark dla schroniska

Mamy nadzieję, że nie jest to ostatnia akcja charytatywna na rzecz naszego schroniska!