School Trip to London 2018

W dniach 14 – 17 marca 2018 r. uczniowie 7 klasy SP oraz 2 klasy Gimnazjum Regent odwiedzili stolicę Wielkiej Brytanii – Londyn.

Tegoroczna 4 dniowa wizyta w stolicy Królestwa, przewidywała odwiedzenia trzech muzeów (Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki i Techniki oraz Królewskiego Obserwatorium w Greenwich), uczestnictwo w musicalu wystawianym w The New London Theatre pod tytułem „The School of Rock”, przejażdżkę statkiem po Tamizie i zwiedzanie centrum Londynu z górnego piętra autobusu wycieczkowego, prezentację Londynu w kinie 4D, a także oglądanie tego miasta z kapsuły London Eye, wizytę w Pałacu Buckingham oraz obejrzenie ogrodów otaczających siedzibę głowy państwa, odwiedzenie peronu 9 3/4 na dworcu kolejowym King’s Cross i wiele wiele innych atrakcji tego wielkiego miasta.

Wszystkie zaplanowane punkty programu wycieczki zostały zrealizowane. Marcowa pogoda obeszła się z nami wspaniale, dając nam wiele siły do podglądania życia mieszkańców Londynu.

Podczas tych czterech dni:

• przeszliśmy pieszo 47 km,
  • pokonaliśmy metrem, autobusami i statkiem 258 km,
  • odwiedziliśmy 3 muzea,
  • byliśmy na 1 koncercie,
  • zobaczyliśmy 3 sławne londyńskie parki,
  • robiliśmy zakupy na Oxford i Regent Street,
  • odwiedziliśmy M&M’s i Lego World,
  • zobaczyliśmy 4 londyńskie dworce kolejowe (Waterloo, King’s Cross, St Pancras. Liverpool Street),
  • zjedliśmy kolację w chińskiej dzielnicy i tradycyjny obiad w angielskiej jadłodajni w Greenwich,
  • zebraliśmy wiele doznań i doświadczenia, które na pewno kiedyś wykorzystamy.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z każdego dnia naszego pobytu. Zdjęcia umieszczone są w aplikacji Flickr. Po polubieniu naszego profilu w tej aplikacji istnieje możliwość pobrania fotografii w oryginalnym rozmiarze.

Więcej zdjęć zrobionych innym aparatem znajduje się w katalogu Londyn 2018 na naszym profilu na Facebooku.

Fotoreportaż z 1 dnia wycieczki – 86 zdjęć.

London 2018 - Day 1

Fotoreportaż z 2 dnia wycieczki – 121 zdjęć.

London 2018 - Day 2

Fotoreportaż z 3 dnia wycieczki – 199 zdjęć.

London 2018 - Day 3

Fotoreportaż z 4 dnia wycieczki – 43 zdjęcia.

London 2018 - Day 4