Drzwi Otwarte w Regencie!

W dniu dzisiejszym (16 lutego 2018 r.) otworzyliśmy drzwi naszej szkoły dla wszystkich chętnych kandydatów do klas pierwszych, czwartych i siódmych Anglojęzycznej Szkoły Podstawowej.

Frekwencja nadzwyczaj dopisała. Przybyli najmłodsi z rodzicami i młodzież. Rodzice zostali tradycyjnie na spotkaniu z Dyrekcją, w auli szkolnej. Nasi najmłodsi udali się na warsztaty do pracowni chemicznej i pod kierownictwem pani Ani, poznawali tajniki tej ciekawej dziedziny nauki. Natomiast, podczas warsztatów językowych, nasi native’s, Jennifer i Cassandra przybliżyli historię i kulturę Stanów Zjednoczonych. W naszym szkolnym barze Lovely Kitchen, wszyscy mieli okazję spróbować naszych ciast, przygotowanych przez naszą szefową kuchni – panią Elę i uczennice z klasy 7 AB, które specjalnie na tę okazję zostały profesjonalnie uczesane  przez panią Małgorzatę.

Wszystkim podobała się nasza szkoła, a w szczególności warsztaty chemiczne i językowe!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Dzień Otwarty w Regencie 16.02 o godz. 16.00!