Pączkojady w Tłusty Czwartek – edycja druga

Tłusty czwartek był niecodziennym dniem w naszej szkole. Podsumowaliśmy osiągnięcia z pierwszego semestru, nagrodziliśmy najlepszych i jedliśmy na czas pączki.

Najwyższą średnią w szkole uzyskała uczennica klasy 7b Gabrysia Kozłowska (5,79). W całej szkole mamy 7 uczniów, którzy uzyskali średnią powyżej 5.00. Natomiast 100% frekwencję  uzyskało 5 uczniów.  Wszyscy zostali docenieni i nagrodzeni.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w drugim semestrze!

W drugiej części, w ramach tłustego czwartku odbyła się druga edycja „Pączkojadów”. Gośćmi specjalnymi byli ubiegłoroczni mistrzowie, a obecnie już nasi absolwenci, Magda i Klaudiusz. Wrażeń, dopingu i emocji było mnóstwo. Wzorem ubiegłego roku podajemy składy i wyniki naszej konkurencji:

  • kl. 7 ab, Jagoda Witkowska, Julia Bierońska, Karolina Wiśniewska, 2.49.54
  • kl. 2 a, Maja Porzycka, Hanka Cieślińska, Wiktoria Rygielska, 5.18.32
  • kl. 2 b, Tomasz Tydrych, Bartosz Widomski, 2.24.47
  • kl. 3 ab, Adam Witkowski, Szymon Krzykwa, 2.15.68
  • kl. 1 LO, gościnnie wystąpili nasi mistrzowie z ubiegłego roku, Klaudiusz Siedlaczek, Magda Kawka i osiągnęli niesamowity wynik 1.43.67!

Mistrzami na ten rok został zespół z klasy III ab, Adam i Szymek! Gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów w szkole i na arenie sportowej (Adam trenuje kajakarstwo natomiast Szymek piłkę nożną).

Tłusty czwartek - 8.02.2108