Szlachetna Paczka na finiszu

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy przedświąteczny tydzień, który obfitował w ważne wydarzenia. Myślą przewodnią była pomoc tym najbardziej potrzebującym.

Dlatego też sprzedawaliśmy ciasta, zbieraliśmy pieniądze i rzeczy dla najbardziej potrzebujących. Wzięliśmy udział w zbiórce dla rodaków na Litwie oraz po raz kolejny uczestniczyliśmy w akcji Szlachetna Paczka – 2017. W tym roku przyszykowaliśmy paczki dla Pań Katarzyny i Bożeny z Braniewa. Zbieraliśmy: chemię gospodarczą, przybory toaletowe, żywność z długim terminem ważności, artykuły papiernicze, słodycze, pościel i ubrania. Zbiórka przerosła nasze oczekiwania!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wsparcie tej akcji charytatywnej, a w szczególności klasie 7 A/B (paczki przyniosło 11 uczniów), klasie 3 A/B (paczki przyniosło 6 uczniów) i klasie 2 b (paczki przyniosło 5 uczniów).

Dziękujemy!!!

Szlachetna Paczka 2017