Wybiegaliśmy podium w IV Elbląskim Biegu Niepodległości

11 listopada odbył się po raz czwarty Bieg Niepodległości w Elblągu.

Bieg cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a nas poza samym udziałem uczniów i nauczycieli Szkół Anglojęzycznych Regent, przede wszystkim wyniki!

Wśród mężczyzn na dystansie 3,333 km trzecie miejsce zajął nasz licealista Rafał Rozkowiński (0:13:18),  a IV miejsce przypadło gimnazjaliście Bartłomiejowi Szewczykowi (0:13:49). Na tym samym dystansie IV miejsce wśród kobiet zajęła uczennica gimnazjum Patrycja Radzikowska (0:14:57), a tuż za nią linię mety przekroczyła Inez Stefanowicz (0:15:10)  z klasy II A gimnazjum.

Nasi nauczyciele wychowania fizycznego walczyli na dystansie 10km. Magdalena Matulewicz zajęła IV miejsce wśród kobiet i I w kategorii 0-29 lat z czasem 42:47, a Piotr Czerniel ukończył bieg z czasem 41:46.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i prosimy o więcej!!

Rafał Rozkowiński zajął III miejsce w kategorii mężczyzn na dystansie 3,3 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magda Matulewicz zajęła I miejsce w kategorii kobiet do 29 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużyna Regenta. Od lewej Bartłomiej Szewczyk, Oskar Muraszko, Piotr Czerniel i Magda Matulewicz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV Elbląski Bieg Niepodległości