Jesienny Halloween 2017

Jesienny Halloween już za nami!

W tym roku, w ramach naszej zabawy, Samorząd Szkolny zaproponował cztery konkurencje, w których wzięła udział nasza młodzież. Było to:

• tematyczne strojenie sal lekcyjnych,
  • zawody dyniowe,
  • szukanie cukierków po całej szkole,
  • konkurs na najciekawsze przebranie.

Bawiliśmy się już od 7.30! Klasa VII A/B zajęła salę 2c, klasa III A/B salę 2a, II A salę 1d, II A salę 1c i I LO gabinet 2b. Jesienne „przebranie” sali najlepiej wypadło klasie I LO, drugie miejsce zajęła III A/B, gdzie mnóstwo świeczek dodało uroku temu gabinetowi.

Najwięcej emocji było podczas zawodów dyniowych. Każda klasa wystawiła zespół do rzeźbienia w dyni. Okazało się to wielką trudnością, ponieważ wymagało dużej siły i inwencji twórczej. Sok, pestki dyni były wszędzie!, ale Samorząd stanął na wysokości zadania i posprzątał nasz bufet po zakończonych zawodach. W tym konkursie na najładniejszą dynię padł remis. Klasy III A/B i I LO zdobyły po 4 punkty. Klasa II A otrzymała 3 punkty, a klasy II B i VII A/B otrzymały po 2 punkty.

Konkurs na lampion z dyni w ramach Jesiennego Halloween 2017.

Szukanie cukierków okazało się bardzo łatwe i tu zespoły klasowe poradziły sobie wyśmienicie. Najwięcej zebrała klasa II B, aż 35 sztuk!.

Konkurs na najciekawsze przebranie halloweenowe wygrała Alicja Wiśniewska z klasy III A/B, a w jesiennym stroju najlepiej wypadł Hubert Drewczyński z klasy I LO.  W tej konkurencji do zabawy włączyli się nasi Natives: Chris-Ann, Cassandra, Jennifer, które pokazały nam sztukę makijażu.

Wyśmienite makijaże naszych nauczycieli języka angielskiego:  Chris-Ann, Cassandry oraz Jennifer.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy się bawili równie dobrze!