Noc w Regencie za nami!

Już po raz trzeci, w ostatni weekend, odbyła się „nocka” w naszej szkole!

Tradycyjnie głównym punktem programu była kolacja, którą przygotowała klasa VII AB. Nasze młodsze koleżanki i młodsi koledzy podjęli nas fantastycznymi kluskami śląskimi, z cebulką uduszoną na złocisto i z przyrumienionym boczkiem. Specjał ten został przygotowany przez zespół kucharek pod kierownictwem mistrza Lovely Kitchen, pani Eli. Dziewczyny zrobiły aż 250 klusek, były dokładki i wszystkim to danie bardzo smakowało!

Kolejnym punktem było kino czyli „nocny seans”, z którego wyszliśmy dopiero o godzinie 0.15 w sobotę. Opinie na temat filmu były różne! Jednym się bardzo podobał, a drudzy wręcz przysypiali na filmie.  Spacer nocą po Elblągu,na Starówkę, był dobrą okazją do zaczerpnięcia świeżego powietrza po filmowych emocjach. Po powrocie do szkoły próbowaliśmy złapać trochę snu, ale nie wszystkim się to udało. Prawie wszyscy dokazywaliśmy przez całą noc.

O godzinie 6.00 byliśmy już na nogach i po posprzątaniu sal, udaliśmy się na zasłużony wypoczynek, do naszych domów.