Integracja klasy I i VII SP oraz I LO już za nami !

W środę, 30 sierpnia o godz. 17.00, spotkaliśmy się po raz kolejny w parku miejskim Bażantarnia na ognisku integracyjnym. Na spotkanie przybyli licznie nasi uczniowie, ich rodzice i nauczyciele.

Tradycyjnie w programie było ognisko, zawody sportowe oraz przeciąganie liny pomiędzy naszymi gośćmi (rodzicami) a nauczycielami. Wygrali goście, i to dwa razy! Nasze „maluchy” z klasy I wraz z rodzicami mieli okazję poznać się jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem roku szkolnego. Natomiast „starszaki” z klasy VII również próbowały sił w przeciąganiu liny i innych konkurencjach sportowych. Wyjątkowo dopisała pogoda, a spotkanie skończyło się dopiero około 19.30! Wszystkim uczestnikom gratulujemy uśmiechów i kondycji!

On Wednesday, August 30 at 5:00 pm, we met again in the city park Bażantarnia at a team building meeting. The event was attended by many of our students, their parents and teachers.

Traditionally, the program included a campfire, sport games and a tug-of-war competition between our guests (the parents) and the teachers. The guests won twice! Our first class students got to know each other even before the official start of the school year. In the meantime, the seventh class students were trying their best in the tug-of-war competition and other sport activities. The weather was fantastic and the meeting did not end until 19:30! We wanted to congratulate all the participants on their smiles and vigor!