Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum i pożegnanie klas trzecich!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w sali kina Światowid 23 czerwca o godzinie 12.00. Uroczystość poprowadził po raz ostatni nasz zawodowy konferansjer, uczeń klasy III B Klaudiusz Siedlaczek a towarzyszył mu Nikodem Wierzbicki z klasy I B, który zdążył już przyswoić sobie arkana tej trudnej sztuki prowadzenia apeli szkolnych!

Pierwszym punktem było wystąpienie pana dyrektora Marka Goericka, który podsumował odchodzący rok szkolny i pogratulował wyników trzecioklasistom. Wszyscy uczniowie, którzy byli zaangażowani w życie szkoły i reprezentowali gimnazjum w konkursach, zawodach sportowych, olimpiadach zostali nagrodzeni! Rozdanie świadectw klas pierwszych i drugich odbyło się również na scenie kina Światowid. Jednak najważniejszym punktem było pożegnanie klas trzecich, klasy III A i III B, były medale, statuetki, dyplomy, nagrody i kwiaty. Szkolny zespół artystyczny, pod kierownictwem pani Małgorzaty Iwaszkiewicz, przygotował fantastyczny kabaret pt. „Spotkanie po latach – Regent 2037”. Występ poprowadził Filip Muła z klasy I B, który staje się powoli prawdziwą gwiazdą sceny Regenta. Wszystkim aktorom gratulujemy! Na końcu naszego spotkania Kaja i Ula z klasy III A przygotowały wspaniałą prezentację o naszych absolwentach a zdjęcia i podkład muzyczny wywołały aplauz na widowni!

Wzruszenia i emocje, które nam towarzyszyły pozostaną nam długo w pamięci!