Nasze sukcesy na XVIII Gimnazjadzie Lekkiej Atletyki

Miło nam poinformować, że 6 czerwca, uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w XVIII Gimnazjadzie Lekkiej Atletyki i pokazali wysoką formę.

Pod bacznym okiem naszej mistrzyni w biegach długodystansowych Pani Magdy Matulewicz, dwa razy zostaliśmy sklasyfikowani na III miejscu: Inez Stefanowicz  (IA) na 300 m dziewcząt oraz Szymon Krzykwa (IIB) na 300 m chłopców.

Dodatkowo Klaudiusz Siedlaczek (IIIB) zakwalifikował się do finału skoku w dal, a Przemek Rojek (IIB) i Jakub Kowalewski (IIIB) prezentowali dobrą formę w biegach na 1000 m i 2000 m.

Naszą szkołę reprezentowali także Patrycja Radzikowska (IA) na 1000 m, Filip Muła (IB) i Jakub Chechłowski (IIIA) – rzut oszczepem, Radek Romanowski IIIA na 300 m, Tomasz Tydrych (IB) w biegu na 1000 m oraz Bartek Szewczyk (IB) i Hubert Drewczyński (IIIA) w biegu na 2000 m.

Nasz nauczyciel WF-u Pani Magda Matulewicz również odniosła sukces zajmując trzecie miejsce w biegu na 10 km organizowanym pod patronatem ZNP, który odbył się w Pasłęku 3 czerwca.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!