Egzaminy Gimnazjalne – PIERWSZE – w naszej szkole

Tradycyjnie, tuż po Świętach Wielkiej Nocy, w całej Polsce gimnazjaliści przystąpili do egzaminów podsumowujących naukę na tym etapie edukacyjnym.

Także nasza młodzież z klas trzecich przystąpiła do tego egzaminu. Emocji, uśmiechów i entuzjazmu było bardzo dużo. Pierwszego dnia, po bloku humanistycznym: historii, WOS-ie i języku polskim nadzieje na lepsze jutro dominowały. Poza małymi potknięciami wszyscy zgodnie twierdzili, że te przedmioty były do przejścia. Dzień drugi, blok przyrodniczo-matematyczny, był prawdziwym sprawdzianem wiedzy o świecie i naukach ścisłych. Nasi podpisali się pod ogólnopolską opinią, że blok przyrodniczy rzeczywiście postawił wysoko poprzeczkę. Natomiast matematyka, mimo że nie wszyscy ją lubią, była ciekawym wyzwaniem. Dzień trzeci, to język angielski i dla naszego gimnazjum to był spacer!

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom klas trzecich i z niecierpliwością czekamy na wyniki!