Akcja charytatywna na rzecz schroniska dla zwierząt

Tuż przed świętami, od 10 do 12 kwietnia, uczniowie zorganizowali kiermasz na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu.

Wspólnymi siłami zebraliśmy 504,91 zł. Pieniądze te zostały przekazane między innymi na zakup karmy, smyczy, akcesoriów do pielęgnacji oraz innych potrzebnych rzeczy dla zwierząt ze schroniska. Uczniowie Gimnazjum Regent pomogli również w zebraniu  dużej ilości karmy i koców. Osobom, które przygotowały ciasta na kiermasz serdecznie dziękujemy, a są to: Ita Jakubowska, Aleksandra Bocoń, Dorota Mordasiewicz, Zuzanna Marciniak, Hubert Drewczyński, Maria Targońska, Magda Kawka, Kamil Mianowski, Alicja Stankiewicz, Michał Golał, Filip Stan, Karina Nadolska, Julia Mytych, Tomek Tydrych, Ala Kalinowska, Bartek Widomski, Filip Jaworski. Przede wszystkim dziękujemy Sarze Chrzanowskiej i Agacie Bartnickiej za pomysł i jego realizację.

Gratulujemy!