Finaliści XII edycji Konkursu Rachmistrzów 2016/2017

Od wielu lat Bank Spółdzielczy w Sztumie jest organizatorem Konkursu Rachmistrzów, który skierowany jest do uczniów I klas gimnazjum. Jego celem jest zainteresowanie młodzieży bankowością, rachunkowością oraz przygotowanie do zarządzania finansami w dorosłym życiu. Uczniowie mają możliwość sprawdzenia posiadanej wiedzy z zakresu matematyki jak i rachunkowości.

W tegorocznej edycji doczekaliśmy się dwóch finalistów: Filipa Mułę i Julię Mytych z klasy I B.

Nasi podopieczni wykazali się szeroką znajomością nie tylko reguł matematycznych, ale również zasad ekonomii. Życzymy szczęścia w finałach, które odbędą się na początku kwietnia.

Więcej o konkursie: http://www.bssztum.pl/xii-edycja-konkursu-rachmistrzow-20162017.html

Trzymamy kciuki!!!