Zdobyliśmy II i III miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zajęli trzecie miejsce drużynowo i drugie indywidualnie w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej!!

W dniu dzisiejszym odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentował wyśmienity zespół w składzie: Kamil Mińkowski, Jakub Kowalski oraz Klaudiusz Siedlaczek. Drużyna zajęła trzecie miejsce a Klaudiusz drugie indywidualnie.

Jak mówią nasi uczniowie pytania były trudne,  z pierwszej pomocy, ratownictwa i wiele innych związanych z pożarnictwem. Nasi bohaterowie pisali test, a następnie zmierzyli się w turnieju indywidualnym.  Był to trudny etap ponieważ poza komisją występowało się przed publicznością, która dopingowała zawodników.

Brawo Wy!!!