Witamy nowych nauczycieli z Ameryki.

Miło nam poinformować, że od drugiego semestru, w naszej szkole, będą uczyły Megan Norton i Alissa Brown.

Pani Megan Norton pochodzi z Whitehall w stanie Michigan. Jest nauczycielem akademickim, mieszkała w 10 krajach, większość swojego dzieciństwa spędziła podróżując z rodzicami, którzy pracują w dyplomacji. Zna biegle 5 języków.

Pani Alissa Brown pochodzi z prowincji Quebec. Jest dyplomowanym nauczycielem dla klas I-III. Interesuje się podróżami (odwiedziła 24 kraje), w wolnym czasie wspina się po górach i jeździ konno. Jest nauczycielem języka angielskiego i francuskiego.

Natomiast pani Taylor Paraboschi uczy w szkole drugi semestr. Pochodzi z New Jersey, rodzinne korzenie sięgają pięknej Italii. Jej zainteresowania to książki i kuchnia włoska.

Na zdjęciu od lewej: Alissa Brown, Megan Norton, Taylor Paraboshi.