Kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego

Liceum Anglojęzyczne Regent zaprasza uczniów klas trzecich gimnazjum na profesjonalny kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz matematyki.

Zajęcia odbywać się będą w soboty od 26 listopada 2016 r. do 8 kwietnia 2017 r. w godzinach od 9.00-12.00.

Kurs obejmuje 15 spotkań, łącznie 60 godzin lekcyjnych z języka angielskiego i matematyki.

KURS MA CELU:

• powtórzenie, uzupełnienie i usystematyzowanie wiedzy z języka angielskiego i matematyki niezbędnej do zdania egzaminu na poziomie rozszerzonym,
  • zapoznanie ze strukturą egzaminu,
  • nabranie umiejętności sprawnego rozwiązywania zadań egzaminacyjnych,
  • sprawdzenie poziomu wiedzy na egzaminie próbnym.

CO OFERUJEMY:

• uczestnictwo w zajęciach odbywających się w małych grupach,
  • zagadnienia dostosowywane do aktualnych wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej,
  • dostęp do zadań na platformie e-learningowej,
  • stały monitoring postępów w nauce.

Kurs będzie prowadzony przez Native Speaker’ów oraz wykwalifikowaną kadrę nauczycielską.

Każdy uczestnik otrzyma bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej, na której znajdzie materiały pomocnicze.

Na przedostatnich zajęciach uczniowie podejdą do próbnego egzaminu gimnazjalnego, którego wyniki zostaną szczegółowo omówione przez nauczyciela prowadzącego zajęcia na ostatnich zajęciach.

Egzamin gimnazjalny jest pierwszym poważnym sprawdzianem weryfikującym wiedzę i od jego wyników zależy między innymi wybór wymarzonej szkoły średniej i poziom dalszej edukacji.

Pozytywne zaliczenie (frekwencja i wynik min. 90%) zwalnia z testu predyspozycji językowych kandydatów starających się o przyjęcie do naszego liceum.

Cena kursu: płatność jednorazowa: 500 zł, w ratach 4×130 zł.

Serdecznie zapraszamy. Zapisy poprzez poniższy formularz do dnia 24 listopada br.  Ilość miejsc ograniczona.