Obiady z Lovely Kitchen z dowozem w Elblągu

W dniu dzisiejszym nasz szkolny bufet Lovely Kitchen przygotował wspaniały dwudaniowy obiad. W ofercie jest oczywiście opcja dla wegetarian.

Efekt pracy Pani Beaty i Bogusławy można zobaczyć na zdjęciach poniżej:

Obiad 27.10.2020 r.: barszcz biały z jajkiem, kasza bulgur, gulasz wieprzowy, surówka z ogórka kiszonego.
Obiad wege: barszcz biały z jajkiem, gołąbki jarskie w sosie pomidorowym.

Przypominamy wszystkim uczniom i rodzicom, iż obiad abonamentowy można zamówić z dowozem do domu w cenie 15 zł.

Naszą ofertę obiadów abonamentowych kierujemy do wszystkich chętnych osób z Elbląga i miejscowości położonych w odległości do 5 km od granic miasta.

Dla uczniów naszych szkół i słuchaczy kursów języków obcych codziennie niespodzianka na deser.

Szczegółowe menu na pozostałe dni tego tygodnia znajduje się w linku poniżej, a osoby zainteresowane skorzystaniem z naszej oferty prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na dole strony.

Płatność za obiady dokonują Państwo elektronicznie na podstawie faktury Vat otrzymanej w wiadomości email.

Dowóz obiadów zrealizowany jest w godzinach 1100 – 1430.

Zapraszamy do Lovely Kitchen!!

Nasz profil na Instagramie!!