Rozpoczęliśmy sezon golfowy!

The golf season has started!

29 września po raz kolejny, na polach golfowych Sand Valley rozpoczęliśmy sezon golfowy. Klasa 7, w pełnym składzie, pod czujnym okiem naszego trenera Pana Tomasza Stężały stawiała pierwsze kroki w tej niezwykle popularnej grze towarzyskiej. Przez pierwszą godzinę grupa zapoznała się z podstawowymi zasadami gry w golfa, a następnie rozpoczął się trening. Pierwsze uderzenia poszły w chmury, ale już następne były godne uwagi. Pogoda tradycyjnie dopisała.

Następny trening już we wtorek.

On September 29, we started our golf season once again at Sand Valley Golf Resort. All 7 graders, under the watchful eye of our trainer, Mr. Tomasz Stężała, took their first steps in this popular game. First, the group learnt some basics of golf and then the training started! Although the first attempts weren’t really successful, the next ones were noteworthy.

Next training is on Tuesday! 
Najnowsze wiadomości z Regent College.


Instagram


Wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego 2020 r. w Elblągu i okolicach.


We give your children a head start in life!!