3244 km w konkursie – Przenieśmy stolicę do Elbląga

Wraz z końcem września zakończyła się rywalizacja w ogólnopolskim konkursie rowerowym „Rowerowa stolica Polski”. W tym roku po raz pierwszy do rywalizacji włączyło się nasze miasto oraz nasza szkoła.

Walcząc o kilometry dla Elbląga jeździliśmy w szkolnej grupie „Szkoła Regent College”. I tu musimy się pochwalić, iż bikerzy jeżdżący dla Regent College przejechali łącznie 3244 km, zdobywając dla naszego miasta 27 pkt. z 507 pkt. które uzyskał Elbląg. Uplasowało to naszą grupę na 2 miejscu przed grupą ogólną, w której jeździło większość mieszkańców miasta. W ogólnej rywalizacji Elbląg zajął 23 miejsce na 44 startujące miasta.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Uczniom oraz Nauczycielom za wykręcone kilometry i mamy nadzieję, że już w przyszłym roku przeniesiemy stolice do Elbląga.

Wyniki grup rywalizujących dla Elbląga oraz miejsca indywidualne. Dyrektor naszej szkoły w ramach rywalizacji przejechał 935 km i był to 16 wynik w Elblągu. Więcej wyników dostępnych pod linkiem: https://www.aktywna.bydgoszcz.pl/panel/challenges_details/307?ranking_mode=groups2&cities_id=54#ranking

Rozstrzygnięcie konkursu szkolnego – Przenieśmy stolicę do Elbląga.

W naszej szkolnej grupie kręciło kilometry dla Elbląga 18 osób. Wśród nich byli uczniowie, rodzice i nauczyciele. Nie wszyscy ujawnili swoje nazwiska.

Po analizie wyników Komisja Konkursowa przyznała następującym uczniom nagrody:

W kategorii klasy I-III SP.

  1. Sara Kak za przejechanie 77 km otrzymuje 3 wejściówki do Multikina.

W kategorii klasy IV-VI SP (po korekcie).

  1. Alan Andrearczyk za przejechanie 165 km otrzymuje wejściówkę do Multikina oraz polisę edukacyjną na 1 miesiąc*.
  2. Brunon Goerick za przejechanie 43 km otrzymuje wejściówkę do Multikina oraz polisę edukacyjną na 1 miesiąc*.

W kategorii klasy VII-VIII SP oraz 1-3 LO

  1. Anna Hryniewicz (2 LO) za przejechanie 229 km otrzymuje wejściówkę do Multikina oraz polisę edukacyjną na 1 miesiąc*.
  2. Wiktor Kozieł (VIII SP) za przejechanie 195 km otrzymuje wejściówkę do Multikina oraz polisę edukacyjną na 1 miesiąc*.
  3. Hubert Skrobotun za przejechanie 20 km otrzymuje wejściówkę do Multikina.
  4. Eryk Szambora za przejechanie 10 km otrzymuje wejściówkę do Multikina.

*Polisa edukacyjna podwyższa ocenę ze sprawdzianu pisemnego o jedną do góry z wyłączeniem oceny niedostatecznej w okresie od 15 października do 15 listopada 2020 r.

Pełne wyniki rywalizacji w konkursie o Rowerową Stolicę Polski znajdują się pod linkiem: https://www.aktywna.bydgoszcz.pl/panel/challenges_details/307#maincontent

Gratulujemy. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone uczniom osobiście przez Dyrektora szkoły podczas najbliższej uroczystości.


Najnowsze wiadomości z Regent College.


Instagram


Wyniki egzaminu ósmoklasisty i maturalnego 2020 r. w Elblągu i okolicach.


We give your children a head start in life!!