Dni Otwarte online dla kandydatów do klasy 1 Liceum – 24.04. godz. 18:00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki w naszym Międzynarodowym Liceum Ogólnokształcącym na spotkanie online z mgr Mariuszem Krajewskim (dyrektorem pedagogicznym) i mgr Anną Panfil (wychowawczynią klasy 1 LO od września 2020).

Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 1800. Dołączyć będzie można do niego, klikając w link, który na 30 minut przed spotkaniem opublikujemy na naszej stronie i na profilu szkoły na Facebooku. W trakcie spotkania będzie można szczegółowo poznać ofertę szkoły, porozmawiać z wychowawcą i zadawać pytania. Zapraszamy serdecznie!

mgr Anna Panfil
nauczyciel chemii i przyrody w języku angielskim
Studia wyższe magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Chemii. Ze szkołą Regent jestem związana od 2002 roku, kiedy to rozpoczęło swoją działalność Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych – byłam jedną z jego pierwszych absolwentek. Tytuł licencjata filologii angielskiej uzyskałam pod opieką naukowo-dydaktyczną Uniwersytetu Gdańskiego.
Moje zainteresowania są dosyć klasyczne – literatura (zwłaszcza z zakresu inżynierii chemicznej), oraz podróże (szczególnie na Sycylię, gdzie chciałabym zamieszkać doczekawszy szczęśliwie emerytury).

Moje motto: “Minds are like parachutes – they only function when open” Thomas Dewar.
anna.panfil@regent.edu.pl
mgr Anna Panfil
nauczyciel chemii i przyrody w języku angielskim
anna.panfil@regent.edu.pl
mgr Mariusz Krajewski
Wicedyrektor

Z wykształcenia historyk (tytuł magisterski zdobyty na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego w 1990 roku).

Nauczyciel historii z wieloletnim doświadczeniem i jeszcze wielką pasją do nauczania. W 2002 r. w drodze awansu zawodowego uzyskał stopień nauczyciela dyplomowanego. Od 2014 jako Wicedyrektor sprawuje opiekę nad procesem kształcenia w Szkołach Anglojęzycznych Regent.

Mariusz Krajewski, MA, is the Deputy Director at Regent International Schools in Elblag. He qualified as a history teacher from the School of History at Gdańsk Univeristy in 1990 and has been teaching history, with a great passion and enthusiasm, since then. In 2002 he obtained the title of certified teacher and since 2014 he has been supervising and supporting the school teaching staff as the Deputy Director.

mariusz.krajewski@regent.edu.pl
mgr Mariusz Krajewski
Wicedyrektor
mariusz.krajewski@regent.edu.pl

Spotkanie odbędzie się w piątek, 24 kwietnia 2020 r. o godz. 1800. Aby dołączyć do spotkania należy kliknąć w link poniżej, który będzie dostępny w tym dniu od godz. 1730.

Link do spotkania:  meet.google.com/ysn-jcpo-hyy

i na profilu szkoły na Facebooku. W trakcie spotkania będzie można szczegółowo poznać ofertę szkoły, porozmawiać z nauczycielami, dyrekcją i zadawać pytania.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy posiadać komputer stacjonarny lub laptop podłączony do internetu z mikrofonem, głośnikami i najlepiej kamerą. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numer 55 234 07 23.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać link do spotkania na skrzynkę email prosimy o przesłanie nam swojego adresu.