Konkurs wielkanocny z nagrodami 🍿

Drodzy Uczniowie! 

Ogłaszamy konkurs wielkanocny!

Piątek – 10 kwietnia od godz. 1700 do godz. 2100.

Zwycięzcą może zostać każdy uczeń naszej szkoły, który udzieli prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe i prześle odpowiedź ze swojej szkolnej skrzynki email na adres konkurs@regent.edu.pl

Jak brzmi pytanie konkursowe? 

Tego dowiecie się właśnie w piątek, 10 kwietnia o godz. 17.00. 

Na stronie szkoły, w waszych Classroomach, a także na profilu Facebookowym wyświetlony zostanie wtedy film nagrany dziś w budynku szkoły. Pod koniec filmu pojawi się pytanie konkursowe. Warunkiem udziału jest wysłanie odpowiedzi do godziny 21:00 w piątek, 10 kwietnia na adres email konkurs@regent.edu.pl , korzystając z Waszego szkolnego adresu email.

Nagrody:

Każdy z uczniów szkoły, który prześle prawidłową odpowiedź w dniu 10 kwietnia 2020 r. do godz. 21.00, otrzyma bilet otwarty do Multikina. Będzie to bilet na dowolnie wybrany seans, w dowolnym dniu tygodnia, do wykorzystania przez okres 4 miesięcy od momentu otwarcia Multikina w Elblągu.

Zapraszamy!!!Najnowsze wiadomości z Regent College.