Spotkanie online dla kandydatów do klasy 1 SP – 17.04 godz. 17:00

W związku z tym, że planowane na 28 marca Dni Otwarte naszej szkoły musiały zostać odwołane, zapraszamy wszystkich zainteresowanych zapisaniem dziecka do klasy 1 na spotkanie online z dr Anną Martowicz (dyrektor ds. edukacji wczesnoszkolnej i dwujęzycznej) i mgr Joanną Wrzosek (wychowawczynią klasy 1 od września 2020).

mgr Joanna Wrzosek
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Jestem absolwentką studiów wyższych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu na kierunku pedagogicznym, ze specjalnością wczesna edukacja z terapią pedagogiczną. Studia magisterskie z zakresu pedagogiki ukończyłam na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej.

Bardzo lubię aktywne spędzanie czasu. Chętnie uczestniczę w wycieczkach rowerowych. Moją pasją jest cukiernictwo, głównie pieczenie tortów.

Moje motto: Szczęścia szukaj blisko siebie, bo ono jest w drobnych, codziennych radościach. – Joseph Fohat.

joanna.wrzosek@regent.edu.pl
mgr Joanna Wrzosek
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
joanna.wrzosek@regent.edu.pl
dr Anna Martowicz
Wicedyrektor ds. nauczania wczesnoszkolnego i dwujęzycznego

Nauczyciel języka angielskiego i polskiego (jako obcego i ojczystego), koordynator programu Cambridge International Education,

Po zdobyciu tytułu magistra filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim, studiowałam na Uniwersytecie w Edynburgu, gdzie obroniłam tytuł doktora językoznawstwa. Pracowałam zarówno jako wykładowca na Uniwersytecie Edynburskim, jak i nauczyciel w prywatnej szkole Merchiston Castle School. W ciągu 13 lat pobytu w Szkocji działałam też bardzo aktywnie na rzecz promocji dwujęzyczności w środowiskach emigracyjnych w Europie i poza nią. W 2018 roku wraz z rodziną wróciłam do Polski i dołączyłam do zespołu Regent College International Schools w Elblągu.

Naukowo interesuję się językami świata i zagadnieniami dwujęzyczności oraz akwizycji języka. Pozanaukowo zaś literaturą, historią i sztuką. Czas wolny najbardziej lubię spędzać z mężem i córeczką – rozmawiając, podróżując, jeżdżąc na rowerze, piekąc ciasta. A moja idealna chwila dla siebie to filiżanka dobrej kawy przy dobrej muzyce i lekturze (na czele z Dostojewskim i – ze szkockiego sentymentu – Walterem Scottem).

Moje motto: „Co czyni się z miłością, czyni się dobrze” Vincent Van Gogh.

 

anna.martowicz@regent.edu.pl
dr Anna Martowicz
Wicedyrektor ds. nauczania wczesnoszkolnego i dwujęzycznego
anna.martowicz@regent.edu.pl

Spotkanie odbędzie się w piątek, 17 kwietnia 2020 r. o godz. 1700. Aby dołączyć do spotkania należy kliknąć w link poniżej, który będzie dostępny w tym dniu od godz. 1630.

Link do spotkania: https://meet.google.com/dsx-wisq-qqu  

i na profilu szkoły na Facebooku. W trakcie spotkania będzie można szczegółowo poznać ofertę szkoły, porozmawiać z wychowawcą i zadawać pytania.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy posiadać komputer stacjonarny lub laptop podłączony do internetu z mikrofonem, głośnikami i najlepiej kamerą. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numer 55 234 07 23.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać link do spotkania na skrzynkę email prosimy o przesłanie nam swojego adresu.

Pani mgr Joanna Wrzosek zaprasza na spotkanie z kandydatami do klasy 1 SP.

Najnowsze wiadomości z Regent College.