Ograniczenie funkcjonowania szkoły

Szanowni Państwo!

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa od 12 do 25 marca 2020 r. funkcjonowanie naszej szkoły zostaje czasowo ograniczone.

Dla uczniów szkoły podstawowej w dniach 12-13 marca szkoła zapewnia tylko opiekę. Prosimy o poinformowanie w dniu dzisiejszym wychowawców, które z dzieci skorzystają z opieki w tych dniach.

Od 16 do 25 marca wszystkie zajęcia są odwołane.

Od 12 do 25 marca uczniowie liceum ogólnokształcącego nie przychodzą do szkoły.

Od 16 do 25 marca dla uczniów klasy ósmej i maturalnej zostanie uruchomiona platforma e-learningowa – Classroom. Podkreślamy, że dla tych uczniów to nie jest czas wolny i wykonywanie zajęć na platformie będzie obowiązkowe. Prosimy rodziców aby tego dopilnowali.

W zależności od możliwości technicznych i organizacyjnych szkoły, platforma zostanie uruchomiona również dla klas 5-7.

Informacja o obiadach abonamentowych.

Od 12 do 13 marca 2020 obiady będą wydawane zgodnie z planem. Zapraszamy wszystkich uczniów – nawet tych, którzy nie mają obowiązku przyjść do szkoły.

Od 16 do 25 marca obiady nie będą liczone. Niemniej istnieje możliwość obiadów na wynos. Prosimy zatem o informację do czwartku (12 marca) czy chcą Państwo z tej możliwości skorzystać na numer 502461334 – w tym przypadku abonament będzie liczony jak za pełny miesiąc.Najnowsze wiadomości z Regent College.