Pączkojady

Doughnut-eaters

Tłusty czwartek jest świętem pączkojadów i już po raz 5 w auli szkolnej Regenta odbył się turniej w jedzeniu pączków. W zawodach brały udział trzyosobowe zespoły szkoły podstawowej i liceum. 

Klasy młodsze jadły po jednym a starsze po dwa pączki. Na poziomie klas 1, 2, 3 najlepszym okazał się zespół Teodora, Felicji i Brayana z klasy 3, z czasem 1 min. 10 sek. Klasa 2 w składzie Szymon W., Magda i Szymon B. osiągnęli czas 1 min. 30 sek. Natomiast w klasie 1 Nina przy pomocy Laney i Matyldy, zjadła pączka w czasie 1 min. 45 sek. 

W grupie klas 5-7 najlepszym okazał się zespół klasy 5 z czasem 1 min. 26 sek, a ten rekord należy do Blanki i Bruna. Klasa 7 zakończyła zmagania z czasem 1 min. 56 sek. To zespół w składzie: Adam i Mateusz. Zespół klasy 6, Robert i Swietłana, zakończył zawody z czasem 2 min. 08 sekundy.  

W trzeciej turze do zawodów stanęli najstarsi czyli klasy 8 i klasy pierwsze liceum. Klasa 8 w składzie Nikolas i Alex zjedli najszybciej w czasie 1 min 19 sek. Zespół klasy 1 liceum po gimnazjum, Natalia i Ola, wyśrubował czas 2 min i 44 sek, natomiast klasa 1 po podstawówce, Paweł i Eliza, zakończyła zawody z czasem 3 min i 08 sek.

Wszystkim zawodnikom i klasom gratulujemy wspaniałych wyników!  

Oczywiście, nie tylko uczestnicy zmagań jedli dziś pączki. Wszyscy pochłonęliśmy po jednym, dwa, trzy… 🙂 Smacznego!
Fat Thursday is the Doughnut-Eaters day at Regent College International Schools and for the fifth time we have organised a doughnut eating competition for our primary and high school students. 

P1-P3 teams were challenged to eat one doughnut and the older grades to eat two – the first to finish were the winners. 

In P1-P3 group the best turned out to be Teo, Felicija and Brayan from P3 (1 min 10 sek), followed by P2 team (Szymon W., Magda and Szymon B.) and P1 (Nina, Laney and Matylda) – 1 min. 30 sek and 1 min. 45 sek respectively. 

P5 Blanka and Bruno team won in the second group, with 1 min. 26 sek. P7 (Adam and Mateusz) followed with 1 min. 56 sek. and P6 (Robert and Swietłana) ate the two doughnuts in 1 min. 56 sek.

Our senior pupils – P8 and high school were also very keen to take part in the competition. P8 won, led by Nikolas and Alex (1 min. 19 sek.), followed by S1Gym (Natalia and Ola: 2 min, 44 sek.) and S1SP (Paweł i Eliza: 3 min 08 sek.). 

Congratulations to all the contestants!

Of course, the contestants weren’t the only ones to eat doughnuts today. We all have one, or two… or three… 🙂 Enjoy yours!

Najnowsze wiadomości z Regent College.