Czekoladowy Autobus

Chocolate Bus

W środę 12 lutego uczniowie klasy 2 i 3 SP uczestniczyli w czekoladowych warsztatach. Zajęcia odbyły się w niezwykłym pojeździe- Czekoladowym Autobusie. Wszyscy uczniowie  z niecierpliwością wyczekiwali tego wydarzenia. 

W czasie warsztatów dzieci zostały zapoznane z historią powstania czekolady. Odbyła się degustacja trzech rodzajów zdrowej czekolady o zawartości 85% kakao, a także za pomocą węchu uczniowie odgadywali nadzienia wykorzystywane w jej produkcji. Następnie każde dziecko wykonało własną czekoladkę oraz zimowy rysunek, oczywiście z wykorzystaniem tego przepysznego składnika. Mniam! Powstały przeczeeekoladowe dzieła! 

Na koniec warsztatów wszyscy stali się Mistrzami Czekolady – uczniowie otrzymali certyfikaty, a także zabrali ze sobą wykonane smakołyki. 

To była przeeeeepyszna zabawa!
On February 12, the 2nd and 3rd grade students attended a chocolate workshop. It was held in an unusual vehicle – the Chocolate Bus. All students were looking forward to this event.

During the workshop, the children were introduced to the history of chocolate. They also had a chance to taste three types of healthy chocolate containing 85% cocoa and to guess what fillings were used in its production with the use of smell.  Afterwards each child made their own chocolate and a winter chocolate drawing. Yummy! 

At the end of the workshop, everyone became a Chocolate Champion – the students received certificates and took the hand-made delicacies with them. 

It was great and delicious fun!Najnowsze wiadomości z Regent College.