Słodko, świątecznie i w szczytnym celu!

Sweet, Christmassy and for a good cause!

Panie i Panowie, kolejna wspaniała przedświąteczna wiadomość: nasz Przedświąteczny Jarmark Ciast, Pierników i Stroików zebrał aż 2392,49 zł, które w całości przeznaczone zostaną na wsparcie Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr św. Jadwigi w Elblągu. 

Od poniedziałku w całej szkole unosił się zapach serników, makowców, babek, kremów, czekolady, kokosu, a na Facebooku trwały licytacje cudeniek z piernika wyczarowanych przez Panią Barbarę Lelewską, desek kuchennych ze świątecznymi motywami podarowanych przez księdza Marcina Rusieckiego oraz stroików przygotowanych przez Panią Dagmarę Burek i naszych uczniów.

Było wesoło, było pysznie, a kwota, którą zebraliśmy, pobiła regentowy rekord naszych przedświątecznych jarmarków.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy ciasta piekli, wszystkim, którzy przy pieczeniu pomagali, wszystkim uczniom, którzy je, z uśmiechem na twarzy sprzedawali, wszystkim, którzy przekazali rzeczy na internetowe licytacje, wszystkim kupującym, wychowawcom, Panu Jackowi i księdzu Marcinowi oraz naszym niezastąpionym Paniom z sekretariatu za organizację i koordynację. Często to ostatnio powtarzamy, ale naprawdę wszyscy jesteście wspaniali!Ladies and Gentlemen, another great news: Our Christmas Cake, Gingerbread and Decoration Fair has collected as much as 2392,49 zł. The full amount will support the work of the Children Support Centre run by the Sisters of St Jadwiga in Elbląg. 

Since Monday upon entering the school you could smell cheesecakes, poppy seed cakes, cream, chocolate, coconut, gingerbread, while online an auction was in full swing with wonderful gingerbread creations by Ms Barbara Lelewska, kitchen cutting boards with Christmas themes donated by Father Marcin Rusiecki and Christmas Decorations prepared by our very own Ms Dagmar Burek and our children. 

It was joyful, if was tasty and the amount we collected has broken the Regent record of Christmas fairs. 

We would wish to thank all those who baked the cakes, helped with baking, all the students who run the fair serving us not only cakes but also lots of smiles, all those who donated items to our online auctions, all those buying, class teachers, Mr Jacek and Father Marcin and our school office team for the organisation and coordination. We have been saying it a lot lately, but you all really are wonderful!

Najnowsze wiadomości z Regent College.