Regent znowu pierwszy!

Regent first again!

18 grudnia silny zespół w składzie Lena Judzińska z klasy VI, Maja Karpiuk i Adam Makowski z klasy VII oraz Hania Bednarczyk i Dominika Lipińska z klasy VIII zwyciężył w Olimpiadzie “Oczytana Szkoła” z wiedzy o lekturach z zakresu całej szkoły podstawowej! Rywalizacja była bardzo zacięta, konkurencje (a było ich aż 8) wymagały znakomitej pamięci, spostrzegawczości i analizy. W konkursie wzięły udział reprezentanci SP1, SP6, SP12, SP14, SP21 i Zespołu Szkół Pijarskich, ale to regenciaki, przy wspaniałym dopingu uczniów naszej klasy 7, zgarnęły trofeum.

Gratulacje! W przyszłym roku mamy nadzieję powtórzyć ten sukces 🙂On the 18th of December Regent team with Lena Judzińska from P6, Maja Karpiuk and Adam Makowski from P7 and Hania Bednarczyk and Dominika Lipińska from P8 won in “Well-read School” Olympiad. The competition was fierce, the tasks (and there was as much as 8 of them) required extensive knowledge about a number of books, analytical skills and attention to detail.  SP1, SP6, SP12, SP14, SP21 and the Complex of Piarists Schools also took part in the competition but it was the Regent team, encouraged by truly wonderful cheering from our P7 students, that got the trophy.

Congratulations! Next year we hope to repeat the success so watch the space! 🙂Najnowsze wiadomości z Regent College.