Szlachetna Paczka – podsumowanie.

Generous Parcel – summary.

Z ogromną radością dzielimy się z Wami informacją, że akcja  Szlachetna Paczka w naszej szkole zakończyła się wielkim sukcesem! Zebraliśmy wszystkie rzeczy z listy i aż 2503,83 zł w gotówce.

W piątek uczniowie starszych klas przygotowali wszystko do transportu i w sobotę, dzięki uprzejmości jednego z naszych rodziców, cały stos pakunków pojechał do rodziny Pani Katarzyny, o której pisaliśmy tutaj: (http://szkola.regent.edu.pl/?p=13129) .

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za hojność i pomoc – dzięki Wam potrzebująca rodzina będzie miała wspaniałe święta.We are very happy to share with you a couple of words to summarize the Generous Gift (Szlachetna Paczka) collection in our school. Thanks to your generous support we managed to collect all the items from the list and an additional 2503,83 PLN to help the family of Mrs Katarzyna. 

On Friday, P7 and P8 students helped to prepare everything and thanks to the kindness of one of our parents, a pile of packages have left our school to the family in need. 

Thank you very much for all your help and support!


Najnowsze wiadomości z Regent College.