Artyści z klasy trzeciej.

Our P3 artists.

W piątek, 6 grudnia, czworo uczniów klasy trzeciej  wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej w SP nr 9 w Elblągu. Ich wykonanie piosenki Clip Clo zdobyło bardzo zasłużone wyróżnienie.

Marysiu, Madziu, Teo i Felicjo, jesteśmy z Was bardzo dumni i dziękujemy Wam i Waszym rodzicom za wysiłek, jaki włożyliście w ćwiczenie piosenek, wymyślanie choreografii, przygotowanie strojów i pomoc logistyczną.On Friday, 6th December, four of our P3 pupils took part in a Christmas Song Contest, organized by SP9 in Elbląg. They received a much deserved special award for their performance of the Clip Clop song.

Marysiu, Madziu, Teo and Felicjo, well done! We are really proud of you! Thank you for all the efforts you and your parents put into rehearsing the songs, creating choreography, preparing the costumes and helping with the logistics!

Najnowsze wiadomości z Regent College.